| Daniden09876 a întrebat:

Salut,sunt clasa a 11-a si m-am decis ca doresc o cariera militara.Mai are rost sa ma mut la liceul militar, sau mai bine dau direct la academie.Pt cei cu liceul militar terminat sunt mai multe locuri la academii, dar na eu fac doar 1 an la ei si nu e o competitie echilibrata. Apropo sunt la liceul economic in momentul de fata.

3 răspunsuri:
| shrink a răspuns:

Acum nu are nici un rost sa te muti, dai direct la academie unde iti vei alege profilul

| Yurisa a răspuns:

Academie direct

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu mai schimbi nici un liceu acum, termini aici unde esti, daca aici ai intrat. Vei putea spune ca ai facut liceul economic, nu umbli cu jumatati de masura.