| SharMarg355 a întrebat:

Sunt clasa a 9 și nu știu dacă să urmez liceul sau colegiul. Nu am note mari 5, 6, 7 și dacă să merg la colegiu care nu s-ar potrivi sau la care credeați ca m-aș descurca. Voiam va fiu psiholog, dar pentru asta trebuie să urmez întâi liceul, iar eu mă tem. Ce să fac? Ajutati-ma va rog...

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă liceul fără teamă (nu mușcă) - altfel nu poți ajunge psiholog

| UsernameSamsung a răspuns:

Fa liceul o sa te acomodezi clasa a9 a e puțin ciudata cel puțin pentru mine a fost laughing)
Dupa e cool la liceu.