| EnjoyLife69 a întrebat:

Sunt destul de indecis cand vine vorba sa gasesc o facultate pe placul meu. Nici una nu ma atrage in special, voi ce facultate ati recomanda/ales/alege? Merci!

4 răspunsuri:
| Anon31241212 a răspuns:

Da la economie. Ai multe oportunitati si poti lucra mai oriunde. Nu e deloc grea si te si distrezi in timpul facultatii. Nu stai cu capul in carti.

| Tramadol a răspuns:

Medicina, o recomand si totusi nu, deja am facut gastrita de la stres, in 4 ani laughing Gandeste-te ce ti ar placea sa faci toata viata si ce stil de viata vrei sa ai (activ/mai putin activ). Ceea ce vei invata in facultate nu iti va placea intr o proportie destul de mare, dar ceea ce urmeaza dupa este cu adevarat important.

| EnjoyLife69 explică (pentru Tramadol):

Sunt la bfktr si o sa incerc la medicina pentru ca fac de acum nu prea ma reprezintalaughing eu mai voiam alte variante pe lângă

| Ioana7398 a răspuns:

Hai la Farmacie!