| naviDIabLO a întrebat:

Salut,sunt din buc sector 4

Stie cineva ce pasi trebuie sa parcurg pentru a ma angaja la un magazin de jocuri video sau intr-un domeniu din Esports?

1 răspuns:
| lolita16ask a răspuns:

Parerea mea e sa te duci la un magazun de hoc vudeo specializat si sa vb cu ei odata ca vb poate te imprietenesi te ajuta inveti de la ei ce ar urma sa faci pe viitor.ei ar trebui normal sa stie poate trebuie pentru inceput sa pleci de jos ca sa ajungi unde vrei tu!big grin bafta poti incerca incercarea moarte nu are.