| Madalin556788965 a întrebat:

Sunt elev in clasa a XI-a si vreau sa dau la S.R.I.Vreau sa aflu mai multe informatii si la ce materii sa dau testele.Multumesc!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Informatii afli de pe site-ul oficial al Academiei de Informatii "Mihai Viteazul", in special din Admiterea 2016, cam asa o sa fie si anul viitor si de la comparimentul de resurse umane din cadrul Serviciului Judetean SRI din judetul tau.

| pufulescu a răspuns (pentru Salontanul):

Woow, chiar e lipsa de oameni in Romania! Pana si SRI a ridicat limita de varsta pentru master la 32! Cand am intrebat eu era 28 de ani.

| Biancaaaas a răspuns:

Caută pe site..se cheamă Academia de Informații Mihai Viteazul.