| Kotmy a întrebat:

Salut,sunt in asa a 7-a,deci anul viitor dau evaluarea nationala,ma gandesc ca daca nu o sa reusesc sa iau note mari si sa intru la liceul dorit,ma gandesc sa ma duc la un profil de mate-info dar auzisem de multe ori persoane care ziceau ca este foarte greu, chiar asa e?

Răspuns Câştigător
| Alexandruuu88 a răspuns:

Porneste cu o atitudine pozitiva! Sa nu te vad ca mai pui "nu" in fata.Pregateste te si o sa fie bine! Da e greu, dar daca iti place

1 răspuns:
| AllexxGrigoras a răspuns:

Nimic nu e imposibil daca te ti de carte nu este greu si daca esti serios.