| DanielDanny a întrebat:

Sunt in cautarea unui job dar sunt foarte dezorientat. Sa va spun cate ceva despre mine/ce imi place sa fac si poate ma puteti indruma. In principal imi place sa lucrez pe calculator: jocuri video, programe editate imagini si video, frecventez siteuri de socializare de gaming (exemplu: Twitch). Imi mai place sa desenez sketchuri, portrete, am o tableta grafica cu care inca mai invat sa lucrez. Urasc ca la locul de munca sa stau degeaba (am incercat sa fiu agent de securitate si m-am plictisit de moarte...), dar nici sa muncesc pana sa-mi sara capacele nu-mi convine. In principal imi place sa lucrez mai mult cu mainile, desenez, montez, construiesc. Am terminat liceul in domeniul electric dar nu am gasit nimic de lucru in acest domeniu. Cu engleza stau foarte bine. Deci spre ce job as putea sa inclin? Poate imi da-ti si linkuri cu oferte de munca. Multumesc!

2 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca esti o putoare fara o diploma si ai pretentii de geniu, nu o sa gasesti in veci, asta e adevarul. Ce spui tu ca iti place nu valoreaza nimic, iar la chestia cu desenatul, iarasi diploma. Poti face tatuaje daca chiar ai talent la desen.

| Fernando9Torres a răspuns:

Deci te pricepi la PC? hmmm...

https://www.freelancer.com/