| robytzu96 a întrebat:

Salut. Sunt in clasa 7 si ma gandesc de acum ce o sa fac happy As vrea sa intru la un liceu militar la Alba Iulia sau la Breaza.
Prima intrebare : Ce materii se fac mai mult? Romana, mate...

3 răspunsuri:
| FoarteTareFrate a răspuns:

Buna. La noi la scoala venise un profesor de acolo sa ne povesteasca despre liceu. E foarte strict, du.te daca vrei sa fii ca la puscarie. Trezit super de dimineata, multa practica, ce.i drept inveti chestii speciale, tras cu arma etc dar faci si ore grele, se da stingerea la 10, stai cu multi in camera, corp separat de al fetelor, chestii de genul. Nu iti recomand! Vrei sa te faci ce, politist? O sa ai un salariu de rahat si pe langa asta iti mai strici si anii de liceu muncind pentru ceva neprofitabil.

| robytzu96 explică (pentru FoarteTareFrate):

Fara suparare, chiar vreau sa urmez happy Si nu in nici un caz politisthappy

| Blackleo a răspuns:

Salut,eu iti recomand sa te gandesti mai bine, de preferat ar fi sa termin un liceu, pe ce profil vrei, si sa te duci la facultate pe profilul militar