| boss97 a întrebat:

Salut.Sunt in clasa 9 la mecanica,dupa terminarea liceului as vrea sa dau la o facultate de constructii sau mecanica,dar nu stiu unde sunt de astea, ajutati-ma va rog.

4 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

La facultatile din Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde din ce oras esti.

| Frank51 a răspuns:

Gasesti oriunde, nu te preocupa de asta,. esti doar in clasa a 9-a, eu sunt tot la Mecanica si sunt a 10-a.

Gasesti in orice oras, plus ca dupa ce termini 12 clase iti da un fel de brosura unde vezi multe facultati...

mira
| mira a răspuns:

In toate marile centre universitare exista astfel de facultati:Iasi, Bucuresti Cluj, Timisoara si altele.