| hey2you a întrebat:

Sunt in clasa a 12-a si vreau sa dau la medicina. Insa nu stiu unde ar fi mai bine: Cluj sau Mures? Admiterea e mai usoara la Mures, insa nu stiu dupa cum va fi. Ceva sugestii?

2 răspunsuri:
| VladRO a răspuns:

In Cluj big grin sunt intr-a saptea deocamdata si si eu vreau sa dau la medicina, si tot la cluj, Facultatea din cluj, cum a spus si NNoname e recunoscuta international...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clujhappy facultatea din cluj e recunoscuta internationalhappy
pacat ca nu poti da in IAsi. e cea mai buna din Romaniahappy