| Snowkid a întrebat:

Salut sunt in clasa a-9-a si dupa liceu as dori sa dau la academia de politie...imi puteti spune ii greu? Si la sublocotenenti de asemenea daca imi puteti spune happy

2 răspunsuri:
| adrian9811 a răspuns:

E foarte greu sa intri la academia de politie, pentru ca sunt niste probe sportive si de romana mate, istorie de te iei cu mainile de cap... cunosc pe cineva care a facut pregatire si tot nu a intrat

| Ursul543fanatic a răspuns:

Acolo as cam vrea si eu. Pai fi atent, la academia de politie ti se va cere :
- Istorie
-Romana
-Sport
-Geografie si o limba straina in general engleza. Va fi greu da merita foarte mult efortul. Bafta!