| Pe19 a întrebat:

Sunt în momentul în care trebuie să mă decid la ce facultate să merg mai departe, dar nu sunt foarte sigur. Am început din luna octombrie pregătirea pentru Facultatea de Drept din cadrul Universității din București, însă de câteva zile parcă ezit să mai dau admiterea...ori îmi este frică. Totuși, am ales să iau în calcul și altă facultate, precum Facultatea de Administrație și Afaceri, despre care aș vrea să aflu detalii precum: meseriile posibilie după terminarea facultății, salariu orientativ.

2 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Admiterea e grea la Bucuresti si sunt multi care vor acolo. Eu zic sa te inscrii mai multe. Nu stiu cu ce se mananca cea cu administratia, dar nu vad ceva stralucit in ea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai nicio șansă să intri, eu zic să renunți