| Boghdenis a întrebat:

Salut! Sunt la profil uman, îmi puteți spune cum ma pot pregăti pentru admiterea la școală de subofiter pompieri, se da matematica, iar eu nu am mai făcut din a 9a

5 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Trebuie sa faci pregătire cu un profesor de matematica, unul bun din orașul tău și apoi vei lua

| Boghdenis explică (pentru LisaJulie):

Admiterea este grea? Și îmi poți spune te rog unde mai exista scoli de subofiteri?

| LisaJulie a răspuns (pentru Boghdenis):

Numai un profesor te poate pregăti, admiterea nu este grea dacă asculți de acel profesor și te pregătești

| LisaJulie a răspuns (pentru LisaJulie):

Cat despre scoala de subofițeri una foarte buna e la Drăgănești

| Boghdenis explică (pentru LisaJulie):

Am înțeles, mulțumesc frumos!