| Y0nut7 a întrebat:

Salut sunt la proflul mecanica specializare tehnician transporturi, vreau sa ma imi modific profilul electrica, iar parintii mei nu vor, imi zice sa raman la profilul asta dau de permis, dar mie nu imi place clasa sad, ce fac? straight face i-am zis daca nu vor nu ma mai duc la scoala,

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Pai odata ce s-au inpotrivit parinti tu ce poti face, aproape mai nimic, dar tot timpul speranta moare ultima, asa ca eu iti sugerez sa incerci sa mai vorbesti cu ei si sa le spui de probleme.Succes!