| DeathOrange a întrebat:

Sunt la un profil numit Tehnician Designer de mobila si amenajari interioare.Primii 2 ani fac tamplariecrying.Nu ca nu mi-ar placea dar am colegi repetenti, o clasa foarte "naspa".Eu nu am cum sa rezist pana in clasa XI sa fac Design amenajari interioare.Asa ca vreau sa ma mut la profilul Proiectant AutoCAD.Intrebarea mea este : Am sanse sa ma transfer?

Răspuns Câştigător
| Arhitectura_Proiecte_De_Case_1984 a răspuns:

Eu am facut liceu la real si mai apoi faculta de arhitectura. ma gandesc ca ai sanse sa te muti. Important esa iti placa si sa inveti