| GheorgheIonn a întrebat:

Salut,sunt Nicusor din Hunedoara, unde as putea lucra la 15 ani[exemplu la un bar, etc]? Pe 5 Decembrie 2012 fac 16 ani, vreau acum neaparat, cel mai bun raspuns are funditawinkingkiss

Răspuns Câştigător
| MissSunshine94 a răspuns:

De ce nu te interesezi la Ziarul din localiatate, poate iti ofera posibilitatea sa imparti ziare la domiciliu, sau mai stiu eu publicitati.

2 răspunsuri:
| Kohl_Simona_1996 a răspuns:

Pana nu ai 16 ani impliniti nu te poti angaja. Si la 16 ani trebuie sa ai semnatura parintilor ca sa o faci. happy baftahappy

| GheorgheIonn explică:

Eu am acum neaparat nevoiecrying