| roIntrebari a întrebat:

Sunt pus in situatia in care trebuie sa aleg viitoarea mea facultate. Vreau sa-mi oferiti o parere despre Automatica si Calculatoare si Informatica Iasi(posibila oferta de munca dupa finalizarea studiilor etc). Multumesc!

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai fie ca te duci la automatica, fie ca te duci la Cuza la info, oferta de munca e variata si bogata cit cuprinde. Diferenta e ca la automatica mai faci si chestii mai misto gen robotei, dar halesti fizica si matematica pe piine, la Cuza faci mai multe timpenii teoretice. Unele dintre ele niste timpenii atroce...