| uglyandgenius a întrebat:

Salut, sunt student al Academiei Forțelor Aeriene și vreau sa mă angajez pe o perioadă scurtă. Este legal?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este legal dar numai in vacante.

| Gabriel8172 a răspuns:

Salut ce liceu ai urmat pentru a ajunge la academia respectiva? Sunt la final de a 8 a si vreau sa ajung acolo mai departe insa nu stiu ce liceu sa aleg

| uglyandgenius explică (pentru Gabriel8172):

Eu am urmat un liceu tehnologic. te sfatuiesc sa urmezi un liceu militar, iar daca nu se poate, incearca la un liceu cu profil de matematica pentru ca admiterea e destul de grea