| trulexul a întrebat:

Salut, sunt student in ultimul an la litere (engleza-franceza) si as vrea sa-mi gasesc un job part time in cursul acestui ultim an. Voiam sa va intreb ce as putea lucra eu fiind student la litere, pe toate platformele de job-uri pe care am cautat, majoritatea job-urilor pe specializarea mea sunt de call center dar sincer nu ma regasesc in asta si nu stiu cat de mare placere mi-ar face. Daca ati putea sa-mi dati cateva alte sugestii v-as fi recunoscator.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Stivuitor de marfă la kaufland, tocmai fac angajări!

| Danaella98 a răspuns:

Dacă îți plac copii, poți fii educator sau învățător la after-school, sau școli private.