| Bagplintpu123 a întrebat:

Salut!

Sunt tot felul de anunturi legate de solarcity, un fel de investitie. Ce stiti despre ei? Tot tepe?
Am primit mesaj de la o doamna din Romania și pare legit după ce îmi spune! Unde mă pot informa mai bine daca nu e teapa?
anul trecut am primit prea multe tepe, cu platforma INT fotbal care am băgat 300 euro și trebuia sa scot 1000 euro și s-a inchis platforma, alta era de shopping in care trebuia să bag 50 lei să fac comenzi de o anumită valoare și ce depășea valoarea trebuia să bag alți bani, am mai băgat alți bani dar că sa vezi produsele la care trebuia să fac comenzi creșteau din ce in ce mai mult și trebuia să scot din ce in ce mai mult bani din buzunar!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Solar City este un "proiect" pentru desertul Sahara, pentru a pompa apa (banii) in nisip.

| Bagplintpu123 explică (pentru Bula):

Merita sau nu?

| Bula a răspuns (pentru Bagplintpu123):

Pentru orgaizatori sigur meria. tongue

| Simpatic a răspuns:

Unii sunteti nascuti sa fiti inselati si va complaceti.
Fa frate banii cinstit, ce este in mana nu este minciuna, nu te astepta ca niste straini sa te imbogateasca!
Evident ca este o vrajeala!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Și după atâtea tepe nu te ai potolit? Pare un foarte mare scam pe baza numelui companie din state.

Răspuns utilizator avertizat