| CraigThunderSs a întrebat:

Știu ca încă nu se fac înscrieri dar legat de conținutul dosarului, mai precis avea cerere de înscriere, la partea unde zice de ce facultate am urmat sau urmam, daca răspunsul e nu, nu completam acea parte sau cum se procedează?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am spus ca pui o liniuta.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fii mai clar, nu am de unde sti unde vrei sa te inscrii.
In orice caz tragi o liniuta acolo, daca nu ai ce scrie.

| CraigThunderSs explică (pentru Ioandelasal):

Am văzut pe internet un model de cerere de înscriere la jandarmi, subofițeri, la Drăgășani și zicea la un momendat de facultatea pe care m urmat_o sau urmam
În cazul meu daca nu sunt la vreo facultate, ce as putea face, las necompletat, sau?

| Ioandelasal a răspuns (pentru CraigThunderSs):

Ti-am spus ca pui o liniuta.