| VapePredator a întrebat:

Salut. Tocmai am promovat examenul de bacalaureat si as vrea sa merg la Universitatea Vasile Alecsandri din Bacău pe specializarea calculatoare si tehnologia informației. Are cineva idee cat de greu este acolo si care sunt bazele avand in vedere ca eu am facut matematica doar M2 si fizica mai deloc deoarece am avut un profesor neinteresat? Nu vreau nici sa-mi complic viata cu facultatea aia și dupa ce intru sa realizez ca nu-mi place si sa renunt. Pareri?

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna! Eu am terminat la Alecsandri litere, am făcut și informatică cu 3 profesori și doi mi s-au părut buni, unul mai dur.Bafta!