| Cosmin38384 a întrebat:

Salut! Am 17 ani și-mi place sportul, am corpul lucrat cât de cât. Am 1. 80 si 75kg. Ceva meserii bune pe viitor? Mă gândeam la armată, politie sau chiar ceva model=). Ceva propuneri?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sophieka a răspuns:

Sa-ti lucrezi si mintea cat de cat si vei vedea pe viitor.

| Hypefox a răspuns:

Antrenor într-o sala.
Cred ca se fac formațiuni ceva ca să ai o diploma și de aici faci mai multe, sa devi și nutriționist fiindcă trebuie sa alegi alimentele care ajuta garantat clienții pe care ii poți avea. Normal se câștigă și plus ca poți avea și clienți online și sa lucrezi și într-o sala. Ca model este greu din câte știu eu, diete aparte, nu poți manca ce și cum vrei și trebuie sa ai mereu același kg. Sa te menții mereu la aceleași valori

| Fabianaa a răspuns:

Nu merita armata sau politia, iar ca model sunt puține șanse sa reușești, plus ca nu e o cariera ușoară. Nu te baza doar pe corpul tău, bazează-te mai bine pe cunoștințe.

| Yohei a răspuns:

Nu trebuie sa-ti propunem noi unde sa te duci, ce sa faci, ce sa muncesti! Daca tu ai o obsesie pentru ceva, sau un vis, urmeaza acea cale! Indeplineste-ti dorintele!

| Cosmin38384 explică:

Ce ai prietene? Ești bine? A zis cineva ceva de zeu?

| Cosmin38384 explică:

De unde ști? Ești ultimul gunoi dacă ajungi să dai hate pe TPU.

| Cosmin38384 explică:

Probabil ești un om care e atât de frustrat de cum a ajuns el încât îi face și pe alții la fel. Pun pariu că nici familia ta nu te suporta. Ești ultimul jeg

| Cosmin38384 explică:

Iei pe dreacu, ești ultimu sărăntoc, habar n-ai de viața ta. Deaia ești singur și prost rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin38384):

Nu ajung bugetari toți idioții și tâmpiții.

| mirunamiru22 a răspuns:

Ohhlaughing daca ai un vis, indeplineste-l! Poti sa te faci model, dar asta va fi doar pentru tinerete. Ia bacul si du-te in politie daca te atrage.