| anonim_4396 a întrebat:

Salut tp, va rog sa nu radeti, imi plac fetele la nebunie, am avut un vis ca eram gay, de atuncea mia distrus psihicu, parca nu ma mai atrage femeile, mas sinucide daca is gay straight face, nu stiu ce se intampla cu mine adineauri ma uitam la fete, nu ma mai atrage nimic...nici fete nici baieti (in nici un caz) ce se intampla oare cu mine? daca is gay ma sinucid! nu accept asa ceva!

1 răspuns:
| AndreiSaigo a răspuns:

Nu esti gay.Ai fii gay daca tear atrage baietii.Subconstientul tau te pacaleste de la visul acela.Deci tu doar crezi ca nu te mai atrag fetele.