| UnNabOareCare a întrebat:

SALUT TPU! am 12 ani si imi doresc sa fac bani stau in republica moldova, si nu stiu cum pot sa fac bani tinand cont ca am scoala. Va rog sa-mi dati sugestii de ce pot face la varsta mea legal si cam cat as castiga.

3 răspunsuri:
| jack115 a răspuns:

Https://
motormoney.org/? u=424908

| Dexter21 a răspuns:

Nimeni de aici nu ti poate spune cat ai castiga tu dupa. te poti apuca de Youtube sa incerci sa faci ceva acolo dar trebuie sa muncesti si acolo pe Youtube mult timp ca sa primesti banii pentu videourile tale nu e usor, dar se poate daca te ti de asta..altfel nu stiu ce poti lucra sa faci bani la 12 ani

| 4non1m12321 a răspuns:

Apuca-te de Youtube in timpul liber si listează cat mai des si ceva cat mai interesant. Parrea mea.