| scutelnictatiana a întrebat:

Am 13 ani si cumpar multe produse de la Avon! Vreau sa ma fac reprezentant! Astazi am fost cu mama mea la piata si mi-am cumparat inca ceva de la Avon.si reprezentanta mi-a dat erevista, ofertele s.m.d.Si pe revista mi-a scris numarul ei de telefon (fix,mobil, numele).Nu o sa se supere daca o sa o sun astazi seara pentru ai spune ca vreau sa ma fac reprezentanta? Va rog sfaturi! Fundita!

Răspuns Câştigător
| thewomaninwhite a răspuns:

Nu are cum sa se supere ca scopul lor este sa faca si ele la randul lor cat mai multe reprezentante.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La 13 ani nu poți fi reprezentant, poate mama ta!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ba da o sa se supere o sa te caute si o sa te bata ca ai deranjato cu telefonul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu poti deveni reprezentant la 13 ani, trebuie sa ai 18 ani.
Te pup!

| NoBodyByMe a răspuns:

Intra pe site.ul avon si citeste acolo de reprezentanti, e o responsabilitate si nu e chiar asa usor, eu una cred ca s.ar supara, mai bine te interesezi in alta parte.