| myhay999 a întrebat:

Am 14 ani si urmeaza inscrierea la liceu, insa nu sunt prea hotarat ce sa urmez. As vrea sa fac un liceu bun si sunt pasionat de calculatoare. Oare sa dau la mate-info? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Adina981 a răspuns:

Pentru a da la mate-info trebuie sa stii si matematica... nu te baza doar pe calculatoare. sincer informatica din liceu e matematica pura. ceea de numiti voi info la generala, e de fapt TIC la liceul. deci, bafta in alegerea profilului!

Răspuns utilizator avertizat
| LoveTenis a răspuns:

Clar ca mate-info este cel mai bun pentru asta dar asa numa este foarte greu profilul dar ce vei face mai tarziu mai ai timp!

| 50cent50 a răspuns:

Mate-Info clar dar e greu cu bacu la matematica