| ddeu a întrebat:

Salut TPU, am 15 ani, iar pe viitor imi doresc sa intru la academia de politie, insa am o gaura in urechea stanga fiindca port cercel. Ma poate impiedica acest lucru la admitere? Daca este posibil, doresc un raspuns din experienta proprie. Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, frate, nu-i nici o problema. Desigur, gaura nu este problema, dar nu cred ca ai voie cu cereci. Acum mi-se pare ca ai voie si cu tatuaje, doar sa nu fie pe antebrat. Deci nu iti face griji.