| RazvanMessi10 a întrebat:

AM 16 ani am facut fotbal si acum vreau sa ma apuc de mma / ufc imi place sa ma bat orice feluri de bataie am doar 45 Kg...dar ma bat tare si renunt niciodata... spuneti-mi si mie niste dezavantaje si avantaje.dau funda cele mai bune multumesc funda. funda

Răspuns Câştigător
| alin567 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai tarie si sa fii si un pic inalt. Avantaje:iti poti perfectiona tehnica de lupta si iti dezvolti muschii iar dezavantaje te poti rani grav.Ce inaltime ai?

2 răspunsuri:
| stpu a răspuns:

Eu cred ca singurul mod in care te bati e cu pumnii in cap...

Răspuns utilizator avertizat