| Stn_Dorin_1997 a întrebat:

Am 17 ani și sunt clasa a12a și aș dori să vă întreb dacă aș putea să lucrez part-time și dacă știți în ce domenii și dați-mi câteva idei, exemple. Ca să fiu mai explicit un mod legal în care să produc un ban de buzunar. Și fără faze gen: "joacă la păcănele" sau la pariuri sportive.

Răspuns Câştigător
| BPAndrei a răspuns:

Eu in clasa a 12-a m-am angajat la McDonalds part time. Daca tu chiar vrei as muncesti, poti alege orice firma/companie care ofera astfel de job-uri(part time). Daca nu gasesti din prima nu te pierde, insista si vei gasi pana la urma.