| Prtio a întrebat:

Am 17 ani, sunt elev în clasa a 11-a și vreau să mă angajez la KFC Piața Sudului. Îmi puteți spune cum este personalul acestui restaurant, dacă știți bineînțeles.

Mulțumesc anticipat!

DAU FUNDĂ!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"m 17 ani, sunt elev în clasa a 11-a și vreau să mă angajez la KFC"

da' ăia te primesc, ai vorbit?

| Prtio explică (pentru sierra1):

Încă nu am vorbit

| sierra1 a răspuns (pentru Prtio):

ăsta e primul pas

| gogu220 a răspuns:

Cum crezi ca poate sa fie?
Un sef/sefa arogant
Un/o coleg stil comunist. Heirupist dar el se da la o parte.
O colega plangacioasa, care mereu nu mai poate.
O femeie de servici care mereu va critica ca nu faceti bine.
Una cu curul mare de care va impiedicati mereu, das voi sunteti de vina ca nu sunteti atenti.
Una care se plange in continuu de problemele de acasa, chiar daca nu va intereseaza.