| alexxis0712 a întrebat:

Am 18 ani fara vreo 2 luni si am o dilema cu scoala de soferi.Chiar nu stiu ce sa fac as vrea sa incep acum la inceputul lui noiembrie scoala dar tata mi-a spus ca o sa dau examenu fix pe zapezile alea in ianuarie si ma pica imediat la oras.Ce ziceti sa fac? Cand sa incepcrying nu mai am rabdare sincer pareri+argumente va rog frumos.

2 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Am dat examenul pe zapada, si cred ca mai multe emotii a avut politistul decat mine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Totul tine de noroc... eu nu am avut si aveam programat examenul in februarie si in ziua respectiva a fost un viscol si s-a amanat