| Iremc29 a întrebat:

am câteva întrebări:
Ce ar trebui să fac dacă vreau sa fiu o actriță la Hollywood, la ce liceu și facultate ar trebui să studiez?
Exista actori care au operații? Nu estetice, de exemplu la coloana, există?
Este adevărat că trebuie sa te epilezi pe față pentru a fi actriță?

Răspuns Câştigător
| xVictor a răspuns:

Ca sa fii actrita la hollywood iti recomand cariera p0rno. ^_^
trecand peste acea gluma. ar trebui sa ai numai 11 pe linie, sa fi fost la cele mai bune scoli, evident ca trebuie sa nu ai un fir de par pe corp in afara de zona capului. pentru ca totusi, esti femeie nu barbat, nu poti permite sa ti se vada mustata din avion. exista si actori care au operatii logic. atat estetice cat si la alte membre ale corpului la fel cum sunt majoritatea actorilor care respecta programul, contractul. Daca actorul are 80 de kg acum iar regizorul ii zice sa faca 110kg pana la inceperea filmului el e obligat sa atinga cota aia. asta doar daca a semnat. Proteine, steroizi daca e nevoie. etc. Cred ca am raspuns la tot. Succes in viata si doamne ajuta.