| anonim_4396 a întrebat:

am doua intrebari la care as vrea sa imi raspunde-ti serios.
1) La UPB la inginerie aeronautica la Managementul aviatiei credeti ca e o alegere buna si la ce materie se dau examene? Adica unde as putea sa ma angajez in Romania
2) Daca este cineva la UPB la Inginerie Aeronautica, spuneti-mi si mie cum e programul/profii etc?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

1) La admitere dai examen scris la Algebră şi elemente de analiză matematică + Fizică / Geometrie şi
trigonometrie; vezi linkul oficial :
http://www.upb.ro/......s_2015.pdf

2) Vezi Orarul la linkul :
www.aero.pub.ro/Orare-licenta.html

Toate cele bune!