| Obidette a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Luni, pe 15 octombrie incepe campania pentru presedintele scolii la noi la scoala, Particip ca presedinte si am nevoie de un discuri si multe fluturase si pliante, evident ca sa am multe voturi. Chestii de campanie. Am nevoie de idei si de putin ajutor. Cele mai bune si multe raspunsuri primesc funda. Va salut!

1 răspuns:
| FrumoasaTa a răspuns:

La discurs incearca sa vorbesti liber dar inainte de toate sa ai un subiect...Promite-le ceva de care sa poti indeplini...Mai stiu eu.Printeaza citeva poze de-ale tale si pe ele crie ''VOTEAZA-MA PRESEDINTEA SCOLII''Ca sa ai succes iti propun sa ii ajuti pe toti. Daca observi ca la sport este nevoie de ceva cumpara acel ''ceva''. Ajuta copii la pregatirea temelor.In acelasi timp da-le cite un fluturas.