| Stefa0072004 a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare, cât costa sa închiriezi o mașină sau un scuter la Glovo? Mai exact partener Glovo. Ma refer mașina sau scuter pe combustibil, iar dacă știe cineva, care sunt taxele ce se aplica la acestea. Și care este distanta maxima pe care o poți primii pe scuter și distanta maxima pe care o poți primii pe mașină. Cine răspunde ofer fundă

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Uite o sa iti las un link direct de pe site-ul lor pe care l-ai fi gasit si tu foarte usor daca ai fi cautat si ai acolo toate detaliile pe mai multe tipuri de autoturisme. Bafta! https://delivery.glovoapp.com/ro/discounts/autonom/