| anonim_4396 a întrebat:

Salut Tpu.Am o intrebare.Ce liceu si facultate ar trebui sa fac ca dupa sa ma angajez la RDS&RCS in domeniul telecomunicatiilor pe un salariu bun? Eu sunt din Galati si m-am gandit sa dau la Paul Dimo pentru cunoscator si ca facultate: Faculatea de Electronica, Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei Bucuresti.Si ma stabilesc in Bucuresti, am facut o alegere buna? Am pus aceasta intrebare deoarece termin a VIII-a.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Zic să repostezi intrebarea
- după ce intri la liceu (care-o fi ăla?)
- după ce iei bacul (dacă s-o mai da)
- după ce intri la facultă, termini, bla bla bla

| Catrice a răspuns:

Succes.
Mai vedem peste 10 ani când o sa fii calificat dacă te angajează ăia.