| Axel44 a întrebat:

am o întrebare: cu scoala profesionala te poți angaja ca ospatar.barman. part-time?
Ce locuri de munca ar mai fi disponibile? Eu fac scoala profesionala și as vrea sa știu. As vrea sa lucrez în Botoșani. MULȚUMESC

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca faci scoala in acest domeni (ospatar, barman) sigur ca te vei putea angaja.
Daca scoala este in alt domeniu nu te vor angaja decat in munci necalificate, daca gasesti localuri care au nevoie (curatenie, spalat vase, etc).