| DanY3L2002 a întrebat:

Am o intrebare:Sunt in clasa a 7-a si imi place foarte mult sa cant, atat vocal cat si la pian
As vrea sa devin un cantaret dau un exemplu Smiley sau oricare altul, dar cum as putea?
Daca fac un liceu de muzica si in acelasi timp sa iau cursuri, deaorece daca dau la pian, trebuie sa iau cursuri de canto, iar daca dau la muzica invers
Sa zicem ca termin liceul, ce sa fac sa ma duc la conservator, pot ajunge celebru?
Sau sa fac o piesa si sa o dau la o casa de discuri
Si inca ceva am trac de scena cum as putea scapa de el

2 răspunsuri:
| Carantina321 a răspuns:

Chestia cu casa de discuri si cu tracul de scena te poate ajuta un psiholog

| milla24 a răspuns:

Pai in primul rand mergi la niste cursuri si mai departe te va indruma profesorul, el stie cel mai bine.