| jokol11 a întrebat:

Am o nelamurire mare. Am dat examenul psihologic pentru politie zilele acestea iar la intreabarea Vii se face rau cand vedeti sange?, am raspuns DA. Pot pica examenul din cauza aceasta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Numai din aceasta cauza nu se pica, se ia in considerarea rezultatul intregului examen.

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Intregul rezultat conteaza dar amanuntele acestea sunt esentiale. Te-a tradat sicneritatea excesiva (la un astfel de test trebuie sa speculezi raspunsurile care se cer). Din pacate sansele tale nu-s grozave in situatia asta.

| theyonutzu a răspuns:

Daca nu ti-a spus nimic la interviu nu cred ca e o problema....desi meseria de politist implica sa ai o doza de curaj in tine. nu trebuie sa te lasi influentat atat de usor de unele intamplari. trebuie sa fii strong big grin