| Sophie202 a întrebat:

Am o problema:
Eu as vrea sa devin populara, dar:
1) Cum pot face asta?
2) Ce sa fac cu prietena mea cea mai buna? Ea nu si-ar dori sa devin populara, asa ca as dori s-o fac intr-un mod in care sa nu observe foarte mult aceasta schimbare.
Apropo, eu sunt la scoala si nu avem voie cu machiaje, etc. Ne lasa doar cu uniforma de scoala bleomarena obisnuita cu ceva rosu la gat, si doar daca dorim si cu o cordeluta, bratari mici si subtiri si/sau cu un colier subtire.
Va rog, ajutati-ma!
Dau FUNDA!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ioana018 a răspuns:

Stai pe lângă cei populari, din clasa ta. Daca le place de tine, cheam-o și pe prietena ta.Si fa-ti pur și simplu mulți prieteni

1 răspuns:
| Ișaax a răspuns:

Câţi ani ai?