| Leo32 a întrebat:

am si eu nevoie de cateva informatii despre profilul "Turism si alimentatie". Care sunt materiile de baza, daca fac matematica fizica chimie biologie, ce diploma primesc dupa clasa 12 (sunt in clasa 11 si ma transfer din unele motive) ...mai pe scurt, e greu?

Răspuns Câştigător
| CandyღDulceata a răspuns:

Buna si eu tot la turism si alimentatie am vrut sa ma duc ( chiar daca am o medie mai mare ) dar diriginta mea a spus ca nu are rost sa ma duc acolo deoarece dupa de termini liceul iesi un " nimic " sincer si pe mine ma fascineaza profilul turism si alimentatie deoarece am vrut sa devin stewardesa si inca mai am acel vis... Da se face chimie, biologie, fizica si matematica parca foarte rar ...nu nu este asa greu la acest profil ce este frumos este ca la practica face prajii si tot felul de mancaruri din astea. sper ca te am ajutat bafta