| andreigustaviol a întrebat:

Salut, TPU. Am si eu o intrebare, as dori sa pozez intr-o reclama, de fapt pentru o revista, niste haine, stiti ce vreau sa spun. Dar nu stiu cum sa fac asta, sa aflu unde as putea merge? Imi puteti da sfaturi? De preferat in Brasov sa fie agentia respectiva, o zi buna.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Facebook. straight face Bafta!

| ASMA14 a răspuns:

Oricum se fac niste castinguri, nu te alege neaparat pe tine.

| andreigustaviol explică (pentru ASMA14):

Ce intreb eu, ce imi raspunzi tu, mai bine nu te oboseai de a da un raspuns. Mersi