| Ihatecoffe a întrebat:

Salut, TPU. Am si eu o intrebare: care este probabilitatea sa dea genul epic anul asta la capacitate? Ofer fundita celui ce răspunde primul.

Răspuns Câştigător
| BlackX0 a răspuns:

Hei. Eu am dat anul trecut capacitatea si sincer nu ma asteptam deloc sa dea opera lirica pentru a 4-a oara consecutiv. Ideea ca o sa o dea si a 5-a oara este putin probabila. Avand in vedere faptul ca niveul de dificultate scade in fiecare an este destul de posibil sa dea ceva usor, prin urmare genul epic este foarte probabil, dar trebuie sa tii cont ca nimeni nu stabileste ce subiect se va da. Se scriu toate subiectele propuse si se trage la sorti. Totusi toate subiectele sunt usoare deci indiferent ce trag la sorti, va fi ok. Eu am luat 9, 8 la romana si mi s-a parut extrem de usor. Iti urez succes si sper sa intri la ce liceu doresti!

| Ihatecoffe explică (pentru BlackX0):

Multumesc!

| Ihatecoffe explică (pentru BlackX0):

Multumesc, felicitări pentru nota. Deci ar cam trebui sa invat ambele genuri happy

| BlackX0 a răspuns (pentru Ihatecoffe):

Ar fi bine sa inveti tot, inclusiv specii ca sa fii sigur ca o sa pici bine pe subiect. Oricum bafta! happy

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

23,6.