| Preda_Stefan_1984 a întrebat:

Salut TPU, am si eu o intrebare: cati bani face un courier de tazz pe ora? Si cati bani i se retin pentru casa de asigurari de sanatate?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti vedea in descriere la video la baiatul asta un calcul pe care il face el si o recomandate de link de angajare de la el.

https://www.youtube.com/watch?v=_QrYMtnlL-E

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tazz si Glovo NU te platesc pe ora, ci la fiecare livrare!

Nici o companie de curierat nu te plateste sa stai cu orele... ci te plateste fractionat la fiecare livrare facuta.

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cu ce livrezi, unde livrezi, la ce ora livrezi, ce noroc ai.

Poate prinzi 1 comanda, poate 3, poate deloc.

Poti face 0 lei, 9-10lei, 30-40 lei.

Taxele le platesti in functie de cum esti angajat. prin parteneri, prin pfa...