| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare...Cu ce medie se intra in 2012 la liceul Mate-Info din brasov?

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Nu se stie. Media finala se stabileste dupa admitere in functie de cei declarati admisi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda.:|
Pe langa faptul ca nu puteti sa operati singuri cu niste date, avand la dispozitie toate resursele, nici nu formulati intrebarile intr-un mod concis.Nu ai precizat esentialul, numele liceului.
http://www.admitereliceu.ro/institutii/county/BV
Optiunile se fac dupa rezultatele examenelor, cand deja iti stii media de admitere.Mediile din anii precedenti pe care le gasesti in brosuri sunt orientative(de obicei nu sunt diferente de la an la an mai mari de 10 sutimi) si reprezinta media ultimului admis.