| Gârda_Denisa_2000 a întrebat:

Salut,TPU! Am si eu o intrebare,daca eu merg la profesionala si am dat envluarea nationala,unde o sa mi se afiseze rezultatele? Ca eu am auzit ca in centrul unde am dat examenul, nu pe internet.

Răspuns Câştigător
| Anisia15ana a răspuns:

Rezultatele se vor afișa unde sunt afișate rezultatele colegiilor tăi. Vor fi afișate pe net... după e alegerea ta unde vrei să mergi(liceu)! Nu era obligatoriu examenul în cazul tau, dar dacă l-ai dat e totul ok, câștigi experiență! Succes!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Rezultatele se afiseaza la scoala unde ai dat examenul!

| Alexiis1 a răspuns:

Depinde la fiecare... La mine se afișează la școală unde ai dat examenul dar și pe internet