| Alllin a întrebat:

In ce domenii m-as putea angaja avand avantajul cunoasterii limbi engleze la un nivel avansat,vorbit fluent si scris? Mentionez ca nu am finalizate studiile superioare, am 27 de ani si sunt din Arges. Nu exclud nici un eventual job in "afara". Va multumesc mult anticipat!

Răspuns Câştigător
| Iliotropion a răspuns:

Ca translator e greu, doar în call-center dar și acolo sunt limitate locurile.
Doar dacă mergi Regat și faci altceva.
Au mai fost unii care au făcut o școală de asistenți postliceeală și au plecat în străinatate.
Interesează-te dacă mai poți urma o școală sanitară postliceală.

1 răspuns:
| Eduard619 a răspuns:

Poti sa te angajezi la un call center sau de ce nu in domeniul IT daca stii cate ceva si te pasioneaza sau ca translator.Succes