| Florentin98 a întrebat:

Am si eu o nelamurire! Am 14 ani si urmeaza sa dau examenul de capacitate in vara si m-am gandit sa ma duc pe mate info dar toata lumea mi-a zis ca e prea greu, si sa ma duc la economic! acolo ce fac ce ajung?! si e adevarat ca daca nu faci mate info nu pori sa faci facultatea de finante si banci?! dau funda :*

3 răspunsuri:
| Crocodilul01 a răspuns:

Eu fac liceu economic! Din punctul meu de vedere nu e greu! Totul tine de intuitie nu de tocealawinking. Poti da la acea facultate dupa ce termini liceul happy

| GoGu7 a răspuns:

Mai bine te duci la SN!

| Florentin98 explică:

Ce e aia SN?!