| Dyablo987 a întrebat:

am si eu o problema cu niște întrebări din psihologic pentru admitere MAI, acestea sunt: 1) Ai mințit vreodată? 2) Daca ai sta la rand la magazin si ți-ar intra cineva in față, te-ar deranja? 3) Ai uneori dureri de cap? Eu as Răspunde cu "Da" la toate, oare procedez corect? Si alte informații daca imi mai puteți da la psihologic, dau funda!

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

La prima si eu zic ca cel mai indicat e sa raspunzi cu DA.
La urmatoarele insa, as spune NU.
LA intrebarea a doua, daca raspunzi DA, arati ca esti instabil emotional. Ceea ce nu se cauta la ei.
Iar cu durerile de cap, desi sunt ceva normal in societatea de azi, (se datoreaza stresului), la fel, denota ca nu esti pe deplin sanatos si ar putea sa aiba indoieli in ce priveste starea ta de sanatate.